Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Voľná diskusia používateľov služieb SKN

Počet príspevkov: 30

Táto diskusia vznikla na základe požiadavky našich nevidiacich, ktori by si chceli vymieňať svoje skúsenosti s používaním digitálnej knižnice SKN, ale aj s ostatnými službami SKN. Je tu priestor na voľnú diskusiu, odporúčania a rady, ktoré by mali uľahčiť a zjednodušiť používanie našich služieb.

« 1 2 3 4 5 6

Text príspevku Dátum príspevku
jaj sory za ten komentar ku knihe. asi uz sa naozaj neviem spravat, ked neviem co kam treba pisat.
autor: Lenka
10. marec 2010, 21:08
Navstivte www.klango.net, mevidiaci neobanujete! Je tam Program, ktory si stiahnete do PC a po nainstalovania vstúpeni don ste spojeny s celym svetom nevidiacich. Vyskúsajte aj vy ktory ste zaciatocnici a nemate hlasovy vystup je ako sity pre vas, treba vyskúsat. Ak bude treba pomôct ci poradit sme tu!
autor: Macas
6. marec 2010, 16:02
Dobry den, v komentaroch som nasiel odkaz, ze sa kniha Nesmiem to vzdat stratila. Mne sa vsak da bez problemov stiahnut a vypocut. Podobne je to aj s casopisom Pramen 5. Ked sa podobne problemy vyskytnu, bolo by najlepsie, keby ste napisali e-mail priamo na spravca@skn.sk aby sa pripadny problem odstranil. Bolo by to ovela lepsie, ako sa pod anonymnym menom stazovat. Ked mne nieco nefunguje, tak sa to snazim co najskor dat do poriadku, najlepsie tak, ze to oznamym niekomu, kto to vie opravit. Ved snad vsetkym nam ide o to, aby bolo v digitalnej kniznici co najviac kvalitnych knih a casopisov.
autor: Norbert Vegh
3. marec 2010, 09:05
Ahoj, na tejto stranke sú aj ine zahady „ufo“ jedna z nich je aj tato 500 - Interní chyba serveru Došlo k potížím s hledaným prostředkem, a proto jej nelze zobrazit. To sa objavy (dnes) ak chcem stiahnút casopis Pramen 5, to len ako priklad.
autor: Nespokojný
2. marec 2010, 20:32
parkrat sa mi stalo, ze som si pozrela prvu cast nejakej dobrej knihy. O par hodin som sa k nej chcela vratit, ale uz tam bol len nadpis kapitoly. Neviem, ako sa kniha moze objavit na webe skor, ak sa na nej este pracuje alebo ako moze potom zmiznut? Ktovie, aka chyba sa za tym skryva.
autor: Lenka
2. marec 2010, 18:35

« 1 2 3 4 5 6
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].