Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Voľná diskusia používateľov služieb SKN

Počet príspevkov: 30

Táto diskusia vznikla na základe požiadavky našich nevidiacich, ktori by si chceli vymieňať svoje skúsenosti s používaním digitálnej knižnice SKN, ale aj s ostatnými službami SKN. Je tu priestor na voľnú diskusiu, odporúčania a rady, ktoré by mali uľahčiť a zjednodušiť používanie našich služieb.

« 1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
časopis Prameň bol pekný, už som sa naňho tešila, ďakujem
autor: Lenka
13. január 2012, 19:07
Dobry den, mam pripomienku k pracovnikom kniznice, aby viac dbali na vyber nacitavatelov. Niektori su skutocne fantasticki, radost ich pocuvat, no ak som si chcel vypocut knniku Slovani, slovaci, kde su vase korene, neda sa to pocuvat. Znervoznuje ma taketo citanie a musim knihu vypnut. Necita to predsa pre ziakom 3. rocnika pomocnej skoly, ale pre normalnych priemerne inteligentnych ludi.
autor: Stefan
9. november 2011, 17:52
časopis Rozhľady bol nahratý potichu. myslím, že ak sa to bude nahrávať v takejto kvalite, tak to by sa nemuselo vôbec nahrávať. radšej menej časopisov a kvalitných.
autor: Lenka
7. júl 2011, 18:47
Dlho nic a dnes tusim tri casopisy naraz. Knihy sem pribudaju nepravidelne a preto sem chodim skoro kazdy den. bolo by zaujimavejsie, keby ste tie casopisy rozdelili aspon na dva dni po sebe. Dost ma to prekvapilo ze vyslo viac casopisov naraz.
autor: Lenka
22. február 2011, 20:08
Zase tie knihy miznu, skoda. mam z toho ponaucenie, ak sa mi nejaka kniha paci, tak rychlo ju stiahnut vcelku, budem sa musiet rozlucit so stahovanim po kapitolach.
autor: Lenka
26. september 2010, 18:44

« 1 2 3 4 5 6 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].