Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Voľná diskusia používateľov služieb SKN

Počet príspevkov: 30

Táto diskusia vznikla na základe požiadavky našich nevidiacich, ktori by si chceli vymieňať svoje skúsenosti s používaním digitálnej knižnice SKN, ale aj s ostatnými službami SKN. Je tu priestor na voľnú diskusiu, odporúčania a rady, ktoré by mali uľahčiť a zjednodušiť používanie našich služieb.

« 1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý den, posílám kladné body za Vaše dokumetárne filmy o SKN, které jsou umístěné na hlavní webové stránce. Bohužel jsou nekompletní (všechny 3 jazykové verze). Je problém pouze na moji straně? Děkuji za reakci. P.S. Je škoda, že chybí popis děje v místech kde hraje pouze hudba :( Karel S.
autor: Karel
10. jún 2012, 13:22
dobrý deň, prečo meškal časopis Prameň 10? mal niekto dovolenku? alebo má málo ľudí povolenie pracovať s vaším serverom? keď to budete vedieť dopredu, tak prosím napíšte, že časopis bude neskôr, aby som sa nečudovala, ďakujem.
autor: Lenka
28. máj 2012, 16:51
Prosím vás, mohli by ste urobiť, že keď som v digitálnej knižnici skn.sk/dk, a keď tam kliknem na odkaz diskusia, tak sa mi otvorí diskusia len ku digitálnej knižnici. Myslela som si, že tam nájdem aj tie ostatné témy, ktoré sú tu. Stačil by zoznam tých tém, aby som nemusela chodiť naspäť sem na skn.sk, lebo keď som v digitálnej a kliknem na úvod, tak ma to tam vôbec nehodí, neviem čo mám s tým, ďakujem.
autor: Lenka
25. máj 2012, 15:46
Dobrý deň, Prameň je na webe.
autor: Norbert Végh
10. máj 2012, 08:56
Prosím si ďalší časopis Prameň, ide mi len o to, aby zase naraz nepribudli dva časopisy, chcela by som si niečo pekné vypočuť každý deň, ďakujem. Veľmi sa teším keď pribudne pekná nová kniha. ďakujem za ne. Veľa šťastia.
autor: Lenka
9. máj 2012, 16:52

« 1 2 3 4 5 6 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].