Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Voľná diskusia používateľov služieb SKN

Počet príspevkov: 30

Táto diskusia vznikla na základe požiadavky našich nevidiacich, ktori by si chceli vymieňať svoje skúsenosti s používaním digitálnej knižnice SKN, ale aj s ostatnými službami SKN. Je tu priestor na voľnú diskusiu, odporúčania a rady, ktoré by mali uľahčiť a zjednodušiť používanie našich služieb.

« 1 2 3 4 5 6 »

Text príspevku Dátum príspevku
Nas nepusti nasa zriadovacia listina ktora jasne hovori pre koho zvukove knihy robime, takze nase diela nemozu byt pristupne nikomu okrem zdravotneho postihnutia.
autor: Anna Tabakova
3. júl 2012, 10:12
Ještě jedná otázka z "iného súdku", neuvažujete časem zpřístupnit ve vaši digitální knihovně v nějaké "zvláštní" sekci (a nejen pro nevidomé a slabozraké) volné autorská díla, tj. zvukové knihy u kterých již vypršely autorské práva autora? Namátkou třeba Victor Hugo, Karl May nebo Jaroslav Hašek. Díky za reakci a přeji vše dobré! Karel S.
autor: Karel S.
2. júl 2012, 14:01
Dobrý den, děkuji za zpřístupnění celého filmu o Vaší knihovně! Obrazovou kvalitu nedokážu posoudit, ale uvedené informace jsou velmi cenné! Jen tak dále ;)
autor: Karel S.
2. júl 2012, 13:53
Dobrý deň, dokumentárny film o SKN je na našej stránke kompletný.
autor: Norbert Végh
12. jún 2012, 08:20
Dobrý deň, chyba nie je u vás. Len čo nám zhotoviteľ dodá celý dokumentárny film v jednom súbore, urobíme nápravu. Pán Dzurman sľúbil, že film nám dodá dnes, 11.6.2012.
autor: Norbert Végh
11. jún 2012, 07:40

« 1 2 3 4 5 6 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].