Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 71

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

Text príspevku Dátum príspevku
Kniha a film nie je to iste. Nemyslim to len vseobecne - iny kanal, iny typ zazitku... -, ale v pripade Forresta je to naozaj velky rozdiel. Slovenske vydanie knihy sa podla mna velmi nevydarilo, prilisne sustredenie sa na komolenie slov posobi az rusivo. Zato cesky preklad je velmi citavy a prijemny. Ak by sa pan Sdurka uspokojil s ceskou verziou, a to textovou v pocitaci, nech sa mi ozve mailom. Volam sa Zelmira Zemcakova a moje priezvisko je prvou castou mojej adresy. Za zavinacom je uz len nextra, bodka a sk.
autor: Z.
19. december 2015, 13:27
A nestačil by film? Ja som ho stiahol z istého servera, môžem poskytnúť. :)
autor: Peter Haško
15. december 2015, 08:55
Dobry den. Prosil by som knihu Forest gump. Dakujem
autor: Martin Sdurka
5. november 2015, 13:44
Andy Weir THE MARTIAN Knizka je v Slovencine, velmi dobre citanie.
autor: Peter
8. september 2015, 20:39
Laurent Gounelle - Boh cestuje vždy inkognito
autor: Daniela Macková
21. júl 2015, 17:35

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].