Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 71

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Text príspevku Dátum príspevku
Prosím o načítanie knihy od Ivany Furjelovej – Všetko naopak. Doporučila by som ju všetkým, ale hlavne rodičom detí. Hlavnou hrdinkou je jediná dcéra, ktorej rodičia preukazovali lásku cez peniaze. Až po skrachovaní firmy zistila, že hodnoty sa skrývajú v niečom inom... O knihe: O dievčati, ktoré bolo vychovávané peniazmi a tie zrazu došli.. Stela vyrastala ako jedináčik. Rodičom sa darilo, ich firma zarábala veľké peniaze a podľa toho vyzeral aj Stelin životný štandard. Zaneprázdnená mama a otec jej namiesto času venovali drahé darčeky, neviedli ju k zodpovednosti, mala všetko, na čo si spomenula – dvakrát. Kupovala si kamarátov, známky v škole, reálny život jej spolužiakov jej pripadal smiešny a trápny. Až do chvíle, kým sa otcovi prestalo dariť. Keď jeho firma skrachuje, stredoškoláčka Stela spoznáva, že peniaze nie sú zďaleka všetko...
autor: Ladislav Száraz
10. jún 2016, 22:53
Vážená pani Szárazová, kniha SPARKS, Nicholas Svadba / Načítal Peter Lejko., Voľné pokračovanie príbehu Zápisník jednej lásky, je už načítaná, nájdete ju na našom webe :-)
autor: Norbert Végh
6. jún 2016, 09:03
Rada by som ponúkla na načítanie knihu od Evy Hraškovej - Len kým si tu. Ide o napínavý príbeh, ktorý si čitateľa získa už v úvode. Knihu som prečítala za 2 dni. Páčilo sa mi ako krásne spisovateľka opísala vzťah hlavnej hrdinky a jej starej mamy, ktorá bola nevidiaca. Zasielam aj popis o tomto románe. Životný príbeh mladej ženy a láska vo všetkých jej podobách: láska k mužovi, k rodine, deťom a tiež láska z pohľadu muža; láska k peniazom, k sexu, ženám, ale aj k sebe samému... Kniha je plná vyznaní, ktoré nik z nás nevysloví, pretože nemá odvahu. Často ich túži povedať, ale kým sa odhodlá, býva neskoro...
autor: Helena Szárazová
2. jún 2016, 13:05
Prosim o zdigitalizovanie knihy: SPARKS, Nicholas Svadba / Načítal Peter Lejko. - Bratislava : Ikar, 2005 ; Levoča : (SKN), 2007 Voľné pokračovanie príbehu Zápisník jednej lásky.
autor: Helena Szarazova
2. jún 2016, 09:47
A ešte vyšli Zapisane na skórze a Grzech nasz codzienny. :)
autor: Peter Haško
17. máj 2016, 09:11

« 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].