Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 71

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dán vyšiel ešte len tretieho júla, ale ak zareaguje SKN pružne, možno predbehneme aj komerčné vydavateľstvo. :)
autor: Peter Haško
9. júl 2017, 22:13
Dobrý deň. Na internete som objavil knihu, ktorá sa dá síce kúpiť, ale len pre vidiacich. Kniha sa nazýva blog za milión a dá sa povedať, že bloguje určite dosť ľudí aj medzi nevidiacimi. Aj ja mám blog a myslím si, že možno niektorých ľudí by táto kniha zaujala. Chcel by som vás preto poprosiť, či by ste nemohli dať niekomu túto knihu načítať, ako zvukovú knihu, alebo prepísať ju do braillového písma. Určite by veľa nevidiacich mohla zaujať. Tu je odkaz na knihu: https://www.bux.sk/knihy/378499-blog-za-milion.html Ďakujem vám!
autor: Marco Oros
6. júl 2017, 22:28
Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o načítanie knihy od Jozefa Repka Kolónia lambda pí.
autor: Maximilián Kutliak
27. jún 2017, 16:44
Chcel by som požiadať o načítanie knihy od Dominika Dána: Korene zla
autor: Peter
15. jún 2017, 21:46
Prosím o načítanie knihy od Viliama Dobiáša - Volali ste záchranku. 20 rokov praxe záchranára vo veselých aj smutných príbehoch
autor: Elena Szárazová
4. február 2017, 23:44

« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].