Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Návrhy čitateľov do edičného plánu

Počet príspevkov: 71

Vážení čitatelia, radi privítame Vaše návrhy na zaujímavé tituly kníh do edičného plánu. Edičná komisia tieto návrhy posúdi a zaradí do edičného plánu knižnice. Pred zaslaním návrhov si overte, či sa daný titul nenachádza v online katalógu knižnice.

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Text príspevku Dátum príspevku
Máme Mafiu na Slovensku, ktorá preberá celé pasáže z Mafie v Bratislave a aktualizuje ich, takže by šlo podľa mňa o zbytočnäú duplicitu. Okrem toho, Murínove knihy o mafii sú len kompilátom článkov z bulvárnej tlače, aj v našom fonde máme oveľa fundovanejšie publikácie o mafii. Napríklad od Stanislava Červinku, Až do posledného krstného otca, odporúčam!
autor: Peter Haško
23. október 2014, 09:48
Dobry den. Poprosil by som este knihu Gustav Murin - Mafia v Bratislave. Dakujem
autor: Martin Sdurka
22. október 2014, 19:07
Rad by som si vypocul knihy z futbaloveho prostredia: Alex Ferguson: Môj zivot a uvital by som viac knih zo zanru literatura faktu z mafianskeho prostredia, nielen v Taliansku. Philip Carlo: Mraziar
autor: Martin Sdurka
30. september 2014, 17:26
knihy od Ruedigera Dahlke http://www.martinus.sk/knihy/autor/Rudiger-Dahlke/?gclid=CNL86Jrv9sACFZMRtAodxVUAPw
autor: Eva Diďáková
23. september 2014, 10:05
Dobrý deň prajem! Privítal by som kompletnú zbierku kníh Ericha Máriu Remarqua, rovnako ako Ernesta Hemingweja. Ďakujem!
autor: michal ondruška
15. september 2014, 08:07

« 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].