Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči

Diskusia


Úvod › Ostatné

Zaujímavé odkazy, linky, témy

Počet príspevkov: 18

Budeme radi, keď sem pridáte linky na zaujímavé webové stránky.

1 2 3 4 »

Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň. Volám sa Marco Oros. Už od detstva sa venujem etnickej hudbe, čiže hudbe rôznych kultúr a národov. Dostal som nápad poskytnúť ľuďom zo Slovenska, ako aj z Česka a iných krajín niektoré ukážky etnickej hudby, ako aj nejaké informácie. Kvôli tomu som vytvoril blog Globe of music (čiže glóbus hudby). Tu je odkaz na slovenskú verziu. http://gomblogsk.wordpress.com/ Môžete si ho pozrieť, pokiaľ chcete. Ďakujem! Marco Oros
autor: Marco Oros
6. júl 2017, 22:26
http://www.floowie.com Prevažne české zvukové knihy
autor: Noro
24. október 2014, 12:20
Videl som zaujimavý informačný zdroj o esenciálných olejoch a ich použitiu pri riešení rozličných zdravotných ale aj iných problemov. Od snižovania toxické zaťaže našich domov, bio-zahradčenie, prevenciu zdravotných problémov až riešenie zdravotných problémov 100% prírodnýmí teraupetickými esenciálnými olejmi. http://www.esencialneoleje.sk
autor: Petr
30. máj 2013, 11:14
Veľmi dobré internetové rádio nájdete na stránke www.slobodnyvysielac.sk. príjemné počúvanie prajem.
autor: Lenka
28. január 2013, 20:05
pridajte sa do zvukovej konferencie, ktorá je na stránke www.brozst.cz. je to program, ktorý keď si rozbalíte, tak po registrácií môžte nahrávať zvukové príspevky a rozprávať na rôzne témy, niečo ako fórum.
autor: Lenka
14. november 2012, 11:21

1 2 3 4 »
Administrátor portálu si vyhradzuje právo vymazať príspevky, ktoré porušujú akékoľvek pravidlo tohto kódexu.

Diskutujúci sú povinní správať sa v diskusiách slušne a s úctou a to nielen vo všeobecnosti, ale aj k ostatným diskutérom.
Je zakázané vkladať do príspevkov osobné útoky, vyhrážky, vulgarizmy.
Neprípustné sú príspevky podnecujúce násilie, fanatizmus, rasizmus, nenávisť ku konkrétnym ľuďom alebo ku skupinám obyvateľov, najmä k etnickým alebo náboženským skupinám.
Neprípustné je zaplavovať diskusie viackrát tým istým príspevkom alebo príspevkom s tým istým vecným obsahom, viacnásobným odkazom na konkrétnu webovú stránku.
Odporúčame nepísať celý príspevok veľkými písmenami, nakoľko ide o zvýhodňovanie príspevku a upútavanie naň.
Je neprípustné vkladať do diskusií príspevky, ktoré sa netýkajú samotnej témy diskusie.
Na všeobecné témy a vyjadrenie pochvaly či kritiky stránky alebo zaslanie námetu je k dispozícií e-mail spravca(@)skn.sk.
Ak ktorýkoľvek diskutujúci má podozrenie, že niektorý z príspevkov porušil akýkoľvek bod tohto kódexu môže naň upozorniť administrátora prostredníctvom kontaktného e.mailu.
SKN Vám umožňuje komunikovať prostredníctvom tohto webu, nepreberá však zodpovednosť za obsah pridaný používateľmi ani ich hodnotenie ostatných diskutujúcich. Používatelia tohto webu musia s týmto Kódexom súhlasiť a dodržiavať ho.
Pri posudzovaní informácií získaných z diskusných fór nezabúdajte, že informácie môžu pochádzať od ľudí rozličného veku a skúseností. Zvážte ich dôveryhodnosť skôr, než na základe nich podniknete akékoľvek kroky.
Diskutujúci sa zaväzuje dodržiavať všetky právne normy vyplývajúce z právneho systému krajiny v ktorej sa nachádza.
[» na začiatok stránky]
[» tlač stránky]
© 2006 Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči. [SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.]
Posledná aktualizácia: 12. 12. 2011. [Webmaster: webmaster@skn.sk] [Informácie o prístupnosti].